Jūs išsirenkate gėles - mes pristatome

Gėlių dovanojimo tradicija įsišaknijusi viso pasaulio kultūroje. Tai nuo seno žinoma tradicija. Gėlės teikiamos įvairiomis progomis: tiek linksmomis, tiek liūdnomis. Tokias kardinalias variacijas leidžia įvairių gėlių, jų kompozicijų gausus pasirinkimas. Profesionalūs floristai ir besidomintys žmonės pritaiko gėles ir sukomponuoja puokštę kiekvienai progai.

 

KODĖL VERTA DOVANOTI GĖLES?

Tai elegantiška, subtili dovana, kuri retai kada reikalauja daug finansų. Tačiau džiugina ir stebima kiekvieną apdovanotąjį.

Gėlės gali būti kaip priedas arba pagrindinė dovana.

Gėlės papildo nedidelio gabarito dovanas: vokeliusmažas dėžutes.

Gėlės, įrodyta moksliškai, žadina įvairius teigiamus jausmus. Vadinasi, kartu dovanojate ne tik puokštę, bet ir geras emocijas.

Gėlės padeda išreikšti jausmus, kuriuos kartais sunku pasakyti žodžiais.

Gėlių dovanojimui galima rasti begales priežasčių. Tačiau svarbiausia visada išlieka dėmesio išreiškimas. Kartais pasitaiko atvejų, kad norint nustebinti artimą žmogų nėra galimybės tai padaryti gyvai. Tokiomis situacijomis gelbsti gėlių pristatymas į namus.

Patogi ir operatyvi paslauga, pamažu įsiliejanti į rinką, leidžia kiekvienam išsirinkti iš įvairiausių rūšių gėlių, susikomponuoti savo ar pasirinkti jau siūlomą kompoziciją. Taupanti laiką paslauga reikalauja tik interneto prieigos. Internetinėje parduotuvėje pasirinkus norimą puokštę ar ją susikomponavus patiems užsakomos ne tik gėles, bet ir išskirtinis dėmesys artimam žmogui.

GĖLIŲ PRISTATYMAS Į NAMUS KLAIPĖDOJE

Kodėl verta rinktis gėlių pristatymą į namus?

Gėles galima išsirinkti internetu, sutaupomas laikas, kuris skiriamas kelionei iki gėlių salono.

Gėlių kompozicija visada bus šviežia ir ilgai laikysis.

Puokštę suformuos profesionalus floristas pagal užsakovo asmeninius poreikius.

Gėlės įteikiamos sutartu ir patogiu metu.

Žmogus, gavęs gėles iš kurjerio, bus dvigubai nustebintas – tiek pačia puokšte, tiek malonaus netikėtumo.

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.